Vivus – jeden z głównych graczy na polskim rynku pożyczek online

opinie o vivus

W naszym życiu często pojawiają się czynniki, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a jedną z nich jest nagłe pojawienie się nieprzewidzianego wcześniej wydatku. Na szczęście dziś nie jesteśmy pozostawieni sami sobie w podbramkowych sytuacjach, gdyż skorzystać możemy z ofert jednej z wielu firm pożyczkowych, z których wiele oferuje wygodne i niemal natychmiastowe pożyczki online. Największą i najpopularniejszą firmą tego rodzaju jest u nas Świetnie znany Vivus. Co jednak czyni tę firmę tak popularną?

Vivus — mocna pozycja na rynku oraz firma godna zaufania

Vivus jest pożyczkodawcą, którego pozycja na rynku polskim jest niezwykle mocna, a krążące o Vivus opinie są w ogromnej większości niezwykle pozytywne. Vivus bardzo ciężko pracował na swoją silną pozycję w naszym kraju, stawiając nie tylko na korzystne warunki udzielenia pożyczki i łatwą ich dostępność, ale także na świetnej jakości obsługę klienta oraz ludzkie podejście do niego w razie problemów ze spłatą pożyczki, chociaż tutaj obrót spraw zależy oczywiście od wielu czynników. Vivusowi jednak bardzo zależy na budowaniu swojego pozytywnego obrazu, gdyż pomimo pozycji lidera, jest jednym z bardzo wielu pożyczkodawców, a konkurencja nigdy nie śpi. Pożyczki w Vivus cieszą się opinią bezpiecznych, a sama firma uchodzi za przyjazną klientowi.

Ekspresowa pożyczka dla niemal każdego

Ogromną zaletą Vivusa jest natychmiastowe realizowanie przez niego wypłat w przypadku akceptacji wniosku, gdyż pieniądze lądują na naszym koncie nawet w ciągu 15 minut od jego złożenia, szczególnie w przypadku korzystania z usług tego pożyczkodawcy po raz kolejny. Dodatkowo znaczna większość wniosków o pożyczkę rozpatrywana jest pozytywnie. Przed udzieleniem pożyczki Vivus co prawda sprawdza informacje w BIK, BIG, KRD i ERIF, jednak pożyczkę mogą w nim uzyskać nawet osoby z negatywnymi wpisami, co wyróżnia tę firmę wśród wielu innych pożyczkodawców.

Vivus pożyczek udziela na 30 dni. Pierwsza pożyczka w Vivusie jest darmowa, co oznacza, że spłaca się dokładnie tyle, ile się pożyczyło. Dodatkową zaletą przy korzystaniu z oferty firmy pierwszy raz jest możliwość aż dwukrotnego przedłużenia pożyczki, co daje nam aż 3 miesiące na jej spłatę. Przy kolejnych pożyczkach możliwe jest jednak tylko jednokrotne jej przedłużenie.

Krążące w Internecie i wiarygodne o Vivus opinie znaleźć można między innymi pod adresem: https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczka-vivus-opinie/ Najlepiej jednak jest po prostu wziąć pożyczkę  w formie niewielkiej sumy, aby przekonać się, jak działa ten pożyczkodawca, zwłaszcza, że pierwsza pożyczka jest darmowa.