Visset opinie

pożyczki visset

Visset oferuje klientom dwa rodzaje pożyczek. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą otrzymać finansowanie w wysokości od 300 złotych do 5000 złotych na okres 30 dni. Pierwsza pożyczka do 1000 złotych jest w 100% darmowa. Z kolei klienci indywidualni mogą liczyć na uzyskanie pożyczki w wysokości od 300 złotych do 5000 złotych na okres 30 dni.

Visset – najważniejsze informacje o pożyczkodawcy

Visset sp. z o.o. funkcjonuje na rynku pożyczek od 2009 roku. Można zatem powiedzieć, że firma ta posiada odpowiednie doświadczenie w zakresie udzielania chwilówek za pośrednictwem internetu. Visset ma w swojej ofercie dwa rodzaje pożyczek. Są to pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz klientów indywidualnych. W ofercie dla klientów indywidualnych oraz tych prowadzących działalność gospodarczą pierwsze pożyczki są w 100% darmowe, jednak maksymalna kwota, jaką można uzyskać, wynosi 1000 złotych.

Visset opinie

Visset opinie posiada dość dobre – szczególnie, gdy znacząco poprawił swoją ofertę po wprowadzeniu zapisów ustawy antylichwiarskiej. Gdy spłacimy pierwsze zobowiązanie, możemy uzyskać drugą pożyczkę – również w wysokości 1000 złotych. Trzecia pożyczka może już opiewać na kwotę 2000 złotych, zaś czwarta pożyczka online u Visset może już wynosić 5000 złotych. Jednocześnie jest to maksymalna kwota pożyczki, jaką mogą uzyskać klienci indywidualni.

Koszty pożyczek w firmie Visset

Pierwsza pożyczka w Visset jest w 100% darmowa – oczywiście warunkiem jest spłacenie jej w odpowiednim terminie. Jakie są zatem koszty wszystkich kolejnych pożyczek? W przypadku, gdy zdecydujemy się na pożyczkę w wysokości 1000 złotych, jej koszt wyniesie 270 złotych. Z kolei jeśli weźmiemy pożyczkę w wysokości 2500 złotych, wówczas koszt wyniesie 675 złotych. Natomiast jeśli zdecydujemy się pożyczyć we Visset 4000 złotych, która jednocześnie jest kwotę maksymalną, wówczas będziemy zobowiązani do oddania łącznej kwoty 5080 złotych. Najbardziej opłacalna jest zatem zdecydowanie pierwsza pożyczka.