Jak znaleźć dobrą ofertę pożyczki i czy sugerować się rankingiem chwilówek

oferty pozyczek

Branie pożyczek jest metodą, z której korzysta coraz więcej Polaków w celu załatania dziur budżetowych. Pieniądze te są przeznaczane na hobby, rozwój swojej firmy lub inne ważne działania. Jednak dalej zdarzają się osoby, które nie wiedzą jak szukać najlepszych ofert, a także, z których korzystać. Obecnie rynek pożyczek bardzo się rozrósł, z tego względu warto śledzić najlepsze oferty, ponieważ dzięki temu będzie można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Poniżej zostaną przedstawione kroki, dzięki którym szukanie oferty stanie się łatwiejsze, a także ranking chwilówek.

Jak znaleźć dobrą ofertę pożyczki

1. Własne doświadczenia. Jeśli nie bierze ktoś pożyczki po raz pierwszy to z pewnością powinien sugerować się swoją przeszłością.

2. Opinie najbliższych. Ktoś z rodziny brał pożyczkę i jest z niej zadowolony? Warto sprawdzić tego pożyczkodawcę.

3. Ranking chwilówek. Korzystanie z tego pomoże porównać pożyczkodawców i podjąć decyzję.

4. Własne sprawdzanie firm. To, że ranking pokazał najlepszą firmę, wcale nie oznacza, że musi ona być najlepsza dla klienta. Najlepiej wejść na jej profil i zobaczyć czy wszystko odpowiada predyspozycją pożyczkobiorcy.

Ranking chwilówek

1. Gotówka NonStop

Firma ta oferuje 1000 zł pożyczki bez żadnych kosztów. Okres, na jaki można pożyczać pieniądze w tej firmie wynosi od 5 do 45 dni.

2. Vivus.pl

Pożyczkodawca również oferuje darmową pożyczkę w wysokości 1000 zł. Okres pożyczki wynosi od 1 do 30 dni.

3. Super tysiak

Nazwa tej firmy zobowiązuje i również można za darmo pożyczyć 1000 zł na okres, od 5 do 45 dni.

4. Filarum.pl

Firma ta również oferuje darmową pożyczkę w wysokości 1000 zł, jednak co ciekawe maksymalna kwota, jaką pożyczkodawca jest w stanie dać to właśnie wcześniej wspomniane 1000 zł, które pożyczane jest na okres od 1 do 30 dni.

5. Finbo

Tak jak wcześniejsze firmy można za darmo pożyczyć 1000 zł. Kwoty, które pożyczkodawca oferuje mieszczą się w przedziale od 200 do 3000 zł, a pożyczkę można zaciągnąć na okres od 1 do 30 dni. Pierwsza piątka firm pożyczających pieniądze ma bardzo zbliżoną do siebie ofertę.