11 grudnia 2016 roku zakończyła się III edycja Corporate Law Academy. Jak co roku, wydarzenie to uczczone zostało Galą w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Po miesiącu intensywnego pogłębiania wiedzy o rynkach kapitałowych i wyczerpującym teście końcowym, nadszedł czas oficjalnego wyłonienia zwycięzców rywalizacji.

Zanim to jednak nastąpiło, zgromadzeni mieli okazję zapoznać się z komentarzem co do ostatnich wydarzeń na rynku kapitałowym w wykonaniu znakomitych ekspertów, prof. Aleksandra Chłopeckiego, opiekuna KNPRK, oraz pana Marcina Petrykowskiego, dyrektora zarządzającego S&P Global Ratings Polska. Odbyły się również panele dyskusyjne dotyczące unijnego rozporządzenia MAR i dyrektywy MAD II, oraz nowej ustawy o obligacjach.

Po zakończeniu tej części Gali nastąpiło oficjalne wyłonienie laureatów projektu, po którym uczestnicy i członkowie Koła udali się na zasłużone wspólne świętowanie.

Dziękujemy serdecznie naszym Gościom za zaszczycenie Gali swoją obecnością i merytoryczne wystąpienia, a wszystkim uczestnikom za udział w projekcie CLA. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Gali w naszej galerii.